POMOC DROGOWA 24H:   730 730 030   
Kalibracja systemów ADAS TEXA

KALIBRACJA SYSTEMÓW ADAS TEXA

Systemy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems to zaawansowane Systemy Wspomagania kierowcy), zaprojektowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zwiększenia komfortu jazdy, są coraz powszechniejsze w pojazdach nowej generacji.

Kamery, radary, lidary i inne czujniki ADAS wymagają ponownej kalibracji w przypadku ich wymiany, ale także w przypadku przeprowadzania interwencji polegających na wymianie przedniej szyby i zderzaka, naprawie zawieszenia, regulacji geometrii zawieszenia, zmianie rozmiaru opon czy wymianie sterownika silnika itd… czyli czynnościach mających wpływ na działanie systemów ADAS.

Umiejętność prawidłowego przeprowadzania napraw w obszarze kalibracji systemów ADAS, ma kluczowe znaczenie w zakresie jakości usług oferowanych klientom i podążania za rozwojem rynku.

Posiadamy narzędzia TEXA, które umożliwiają wykonanie kalibracji statycznych i dynamicznych oraz zapewniają precyzyjne przywrócenie poprawnego działania systemów ADAS zapewniając bezpieczeństwo kierowcom oraz mechanikom wykonującym diagnostykę i kalibrację.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dane firmy

DAMIAN KRUPA MECHANIKA POJAZDOWA
UL. POWSTAŃCÓW 47
43-100 TYCHY (WOJ. ŚLĄSKIE)

Dane kontaktowe

TEL. 730 730 030 - POMOC DROGOWA
TEL. 32 227 02 60
E-MAIL: BIURO@KRUPA.TYCHY.PL

Gdzie jest warsztat